Išsirinkite nepriklausomą elektros tiekėją

Elektros tiekejai Lietuvoje.jpg

Lietuvoje vyksta elektros tiekimo vartotojams reguliuojamos rinkos pakeitimas į atvirą,
nereguliuojamą ir konkurencingą rinką. Šis procesas yra vadinamas elektros tiekimo rinkos liberalizavimu. Jo metu kiekvienas Lietuvos elektros vartotojas turi teisę pasirinkti savo elektros tiekėją. Kad būtų lengviau jį pasirinkti, ankstesniame straipsnyje jau esame aptarę dalį nepriklausomų tiekėjų. Šiame straipsnyje aptarsime kitus Lietuvoje veikiančius elektros energijos tiekėjus.

„Elektrum Lietuva“


„Elektrum Lietuva“ – tai „Latvenergo“ įmonių grupei priklausantis elektros energijos tiekėjas. Nors ši įmonė buvo įkurta vos prieš 8 metus, tačiau elektros tiekimo srityje ji tikrai ne naujokė, nes vadovaujasi per 80 metų sukaupta „Latvenergo“ įmonių grupės patirtimi. Šis tiekėjas turi tris klientų aptarnavimo padalinius didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Savo klientams teikia ne tik elektros tiekimo paslaugą, bet ir siūlo patiems gaminti žaliąją energiją savo namuose, jų įrengtomis saulės elektrinėmis. „Elektrum Lietuva“ save pristato kaip draugišką paslaugų ir mažų kainų elektros tiekėją.


„Inregnum“


„Inregnum“ – tai lietuviško kapitalo elektros energijos tiekėjas, kuris siūlo elektros tiekimo ir
energetinio efektyvumo sprendimus. „Inregnum“ elektros energiją perka tarptautinėje „Nord Pool“ biržoje bei ją savo klientams tiekia per „Litgrid“ ir „ESO“ perdavimo ir skirstymo tinklus.
„Inregnum“ turi sudaręs ilgalaikes tiekimo sutartis, todėl yra nepriklausomas nuo vidaus ir išorės elektros energijos gamintojų. Ta leidžia savo klientams užtikrinti kainų stabilumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Elektros tiekejai.jpg

„EGTO“


„EGTO“ yra jauna įmonė, siūlanti elektros energijos tiekimą Lietuvos vartotojams. Šis elektros tiekėjas save pristato kaip patikimą ir kiekvieno individualius reikalavimus atitinkantį elektros tiekimo partnerį. "EGTO" turi įkūrusi padalinį Kaune bei, kaip ir kiti elektros tiekėjai, suteikia galimybę elektros tiekimo sutartį sudaryti internetu.


„Birštono elektra“


„Birštono elektra“ – tai naujai įkurta lietuviško kapitalo įmonė, kurios tikslas yra tiekti pigią, Lietuvoje pagamintą elektros energiją. Šis tiekėjas deklaruoja, kad jo tiekiama elektra yra pagaminta Kauno termofikacinėje elektrinėje, todėl ji yra 100% lietuviškos kilmės. Elektros tiekėjo „Birštono elektra“ misija yra užtikrinti žemas kainas ir sklandų atsiskaitymo procesą, kad klientai būtų patenkinti visais atžvilgiais.
 

Šiuo paskutiniu elektros tiekėjo aprašymu ir baigiame Lietuvoje veikiančių elektros energijos tiekėjų pristatymą. Tikimės, kad pateikta informacija bus naudinga tiems, kurie svarsto, kokį tiekėją pasirinkti.

Neišsirenkate tiekėjo?

Elektros kaina labai priklauso nuo to, kiek elektros sunaudojate.

Taigi kiekvienam pigiausias variantas gali būti skirtingas.

Parašykite mums mesendžeriu.